+48 95 734 11 47

Przetargi


Zapytania ofertowego na remont instalacji hydrantowej w budynku przy ul. Pułaskiego 6A-B w Gorzowie Wlkp


W imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej prosimy o złożenie oferty na usunięcie nieszczelności na instalacji hydrantowej na budynku przy ul. Pułaskiego 6A-B, które wystąpiły w miejscach: Klatka A: - wymiana zaworu zwrotnego zlokalizowanego w piwnicy lokatorskiej, - wymiana lub uszczelnienie 3 m... więcej»

Przetarg na instalację gazową


Wspólnota Mieszkaniowa ul. Kościuszki 50 w Sulęcinie zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie wewnętrznej instalacji gazowej w częściach wspólnych dla budynku wielorodzinnego zgodnie z Projektem Architektoniczno-Budowlanym wykonanym przez KH Projekt ul. Ogrodowa 5n, 66-432 Baczyna ... więcej»

Przegląd orynnowania


Zlecenie na przegląd, konserwacje oraz czyszczenie orynnowania w budynkach przy ul. Myśliborskiej 8 - 10 - 12 w Gorzowie Wlkp. Zapraszamy do kontaktu z administratorem- Marek Hajdo tel. 789 016 966... więcej»

Zlecenia dekarskie do wykonania prac remontowych we Wspólnotach Mieszkaniowych w 2022r


Planowane dekarskie prace remontowe w roku 2022r na budynkach Wspólnot Mieszkaniowych zarządzanych przez nasze Przedsiębiorstwo ARKADA Sp. z o.o.: - Przytoczna ul. Gajowa 52 – remont dachu papowego, remont kominów, wymiana instalacji odgromowej. Kontakt z administratorem Leszek Łukaszewicz t... więcej»

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie remontu tarasu wraz z projektem budowlanym na budynku mieszkalnym


Wspólnota Mieszkaniowa ul. Jana Pawła II 26-32 w Gorzowie Wlkp. zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie remontu tarasu wraz z projektem budowlanym na budynku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wlkp. przy ul. Plac Jana Pawła II 26-32. w zakresie : ocena stanu technicznego (ustalenie pr... więcej»