+48 95 734 11 47

Przetargi


Zaproszenie do złożenia ofert na remont balkonów i malowanie attyk wg. załączonego przedmiaru robót


Działając w imieniu Zarządu Wspólnoty przy ul. Dunikowskiego 4 A-D w Gorzowie Wlkp. zapraszamy do przygotowania oferty cenowej na remont balkonów i malowanie attyk wg załączonego przedmiaru robót. Termin składania ofert- 09.06.2023r.... więcej»

Zaproszenie do złożenia ofert na 5-letnie przeglądy budowlane


Arkada Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim działając w imieniu zarządzanych Wspólnot Mieszkaniowych, zaprasza do złożenia oferty na wykonanie 5 – letnich przeglądów technicznych i elektrycznych budynków, według załączonego wykazu stanowiącego załącznik nr 1 , zgodnie z art. 62 us... więcej»

Zapytania ofertowego na remont instalacji hydrantowej w budynku przy ul. Pułaskiego 6A-B w Gorzowie Wlkp


W imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej prosimy o złożenie oferty na usunięcie nieszczelności na instalacji hydrantowej na budynku przy ul. Pułaskiego 6A-B, które wystąpiły w miejscach: Klatka A: - wymiana zaworu zwrotnego zlokalizowanego w piwnicy lokatorskiej, - wymiana lub uszczelnienie 3 m... więcej»

Przetarg na instalację gazową


Wspólnota Mieszkaniowa ul. Kościuszki 50 w Sulęcinie zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie wewnętrznej instalacji gazowej w częściach wspólnych dla budynku wielorodzinnego zgodnie z Projektem Architektoniczno-Budowlanym wykonanym przez KH Projekt ul. Ogrodowa 5n, 66-432 Baczyna ... więcej»

Przegląd orynnowania


Zlecenie na przegląd, konserwacje oraz czyszczenie orynnowania w budynkach przy ul. Myśliborskiej 8 - 10 - 12 w Gorzowie Wlkp. Zapraszamy do kontaktu z administratorem- Marek Hajdo tel. 789 016 966... więcej»