+48 95 734 11 47

Arkada Sp. z o.o.


ul. Kazimierza Wielkiego 61
66-400 Gorzów Wielkopolski
biuro@arkada.org.pl

tel. 95 734 11 47

Biuro w Skwierzynie

ul. Powstańców Wielkopolskich 3
66-440 Skwierzyna
skwierzyna@arkada.org.pl

mob. 508 164 832

Biuro w Sulęcinie

ul. Poznańska 1
69-200 Sulęcin
m.paradowski@arkada.org.pl

mob. 508 178 327


Skorzystaj z formularza mailowego, by przesłać wiadomość:

imię i nazwisko*:

telefon:

e-mail*:

wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.*
4 + 8 =  

* pola wymagane


Sekretariat

telefon: 95 734 11 47
e-mail: biuro@arkada.org.pl

Zarząd

Sekretariat
telefon: 95 734 11 47
e-mail: biuro@arkada.org.pl

Księgowość

Marek Adamski
Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych
mobile: 507 010 982
e-mail: m.adamski@arkada.org.pl

Katarzyna Wierzbicka
Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych
mobile: 502 329 472
e-mail: wierzbicka@arkada.org.pl

Patrycja Wilkowiecka
Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych
mobile: 572 283 350
e-mail: wilkowiecka@arkada.org.pl

Administratorzy

Magdalena Januszewska
mobile: 501 849 511
e-mail: januszewska@arkada.org.pl

Marek Hajdo
mobile: 789 016 966
e-mail: m.hajdo@arkada.org.pl

Piotr Hiszpański
mobile: 501 449 420
e-mail: hiszpanski@arkada.org.pl

Biuro w Sulęcinie

Katarzyna Wierzbicka
Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych
mobile: 502 329 472
e-mail: wierzbicka@arkada.org.pl

Marcel Paradowski
Administrator
mobile: 513 068 184
e-mail: m.paradowski@arkada.org.pl

Biuro w Skwierzynie

Sekretariat
mobile: 508 164 832
e-mail: skwierzyna@arkada.org.pl

Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych
mobile: 798 808 338
e-mail: e.dudek@arkada.org.pl

Leszek Łukaszewicz
Administrator
mobile: 798 808 342
e-mail: lukaszewicz@arkada.org.pl

Grzegorz Sobieszek
Administrator
mobile: 510 036 358
e-mail: sobieszek@arkada.org.pl

Obrót Nieruchomościami

Marcel Paradowski
mobile: 513 068 184
e-mail: m.paradowski@arkada.org.pl